Rela Spa – Salon masażu WordPress

Zobacz DemoKup za $13

Rela - Spa & Beauty WordPress Theme - 1

Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć w temacie szczegółowym dokumentacja Źródło. Jeśli masz problemy z tym tematem, nasz zespół pomocy technicznej chętnie Ci pomoże!

Rela to motyw WordPress do zabiegów kosmetycznych, salonowych i spa, wypełniony niszowymi funkcjami i blokami obsługiwanymi przez wtyczkę Aheto. Zawiera unikatowe strony serwisowe, które spełniają Twoje potrzeby , a także strony specjalne, takie jak „Nasze Spa”, „Eksperci”, „Zabiegi”, „Lokalizacja”, „Ceny”, „Członkostwo”, „Propozycje prezentów”, „Pakiety”, liczne Strony serwisowe i wszystko, czego potrzeba do udanego działania, to stworzenie strony spa. Temat nie ogranicza się do Spa i można go łatwo dostosować do różnych zastosowań.

Rela jest całkowicie responsywny i zaprojektowany z myślą o wysokiej klasy logistyce, dzięki czemu każda funkcja i element strony na ekranach tabletów i telefonów komórkowych wygląda świetnie. Zawiera szablony stron i układy utworzone specjalnie dla responsywnego środowiska wizualnego na dzisiejszym rynku.

Dostosowaliśmy motyw do wtyczek premium, takich jak Formularz kontaktowy 7, Mapy Google, Elementor i Gutenberg.

Zobacz DemoKup za $13

źródło: Themeforest

Don`t copy text!