Pachin – Przemysł i fabryka

Zobacz DemoKup za $29

Utwórz motyw WordPress dla witryn związanych z fabryką i przemysłem wytwórczym. Pachin jest przedsiębiorstwem z branży przemysłowej, naftowej i gazowej, produkcyjnej, mechanicznej, energetycznej i energetycznej, inżynieryjnej, produkcyjnej, laboratoryjnej, towarowej, energetycznej, kolejowej, morskiej, naftowej i gazowej, naftowej i budowlanej. Szablon jest oparty na projekcie 1170 opartym na bootstrapie, więc ten szablon jest w 100% płynny na dowolnym urządzeniu.

Przegląd funkcji

  • Kreator stron poprzez przeciąganie i upuszczanie – Elementor & Visual Composer (29 USD zaoszczędzony):Lekki i niezwykle wydajny kreator stron. Umożliwia łatwe tworzenie stron jak prawdziwy profesjonalista
    Wymagana znajomość programowania!
  • Slider Revolution 6 ( oszczędzasz 19 USD ): Za pomocą suwaka rewolucji możesz łatwo tworzyć wspaniałe slajdy z różnymi efektami animacji
  • Zawiera zawartość demonstracyjną: Pachin jest gotowy do użycia. Szybko zainstaluj go za pośrednictwem FTP lub WordPress, a po włączeniu możesz załadować zawartość demonstracyjną. Następnie możesz dodać własną treść do już zaprojektowanych stron.
  • Gotowy do reakcji i Retina: Wygląd Twojej witryny na urządzenia mobilne jest obecnie bardzo ważny. Właśnie dlatego sprawiliśmy, że Finance Press wygląda dobrze na urządzeniach mobilnych, a także na komputerach stacjonarnych i ekranach siatkówki!
  • Gotowy do WPML i tłumaczenia: Pachin jest kompatybilny z najpopularniejszymi wtyczkami WordPress, które obsługują tworzenie układów wielojęzycznych. Przetłumacz swoją stronę na dowolny język dzięki WPML!

\

Kup za $29

źródło: Themeforest

Don`t copy text!