Zapoznaj się z prawdziwymi opiniami klientów

Bardzo polecam usługi Pana Roberta. Skomplikowane zlecenie wykonał szybko i tanio. Podsumowując...pełny profesjonalizm i niskie ceny. Na pewno będę zgłaszał się do Pana Roberta z następnymi zleceniami.
Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt i pomoc techniczna. Cena ok w porównaniu do konkurencji, a efekt rewelacja. Strona przejrzysta, responsywna i przyjemna dla oka. Oby więcej takich wykonawców.
Pełen profesjonalizm, fantastyczny kontakt. Doświadczenie i wiedza na najwyższym poziomie, podobnie z resztą jak podejście do klienta. Co do cen to myślę że są nie do pobicia na szczecińskim rynku. Tworzenie strony u Pana to była przyjemność. Brawo.
Bardzo Dziękuję Panu Robertowi za poświęcony czas i pracę jaką włożył Pan w zmiany szaty graficznej na stornie naszego projektu charytatywnego. Niezwykle doceniam Pana zaangażowanie oraz to, że zrobił Pan to dla Nas za darmo w imię idei.
Agata Tylkowska
wolontariuszka
Polecam! Jak zwykle szybko i niezawodnie 🙂
Polecam, szybka realizacja, szybki kontakt 😉

Dodaj swoją opinię

Dodaj swój wpis z opinią

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * jest wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości tylko po jego sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
1 wpis.
Patrycja Patrycja z Rumia napisał/a 20 maja 2020 o 09:07:
Polecam z pełną odpowiedzialnością 🙂 Bardzo dobry kontakt, profesjonalne i ekspresowe wykonanie. Współpraca na 6+ POLECAM
Zadzwoń
Don`t copy text!