Hostinza – Motyw hostingu WordPress

Zobacz DemoKup za $29

 

Hostinza to czysty, izometryczny, nowoczesny motyw WordPress do hostingu, przeznaczony dla osób z pasją do prowadzenia biznesu. Opiera się na twórcy frontonu Elementor i Slider Revolution.

\
\
\
\
\

Hostinza ma 5 stron głównych. Wariacje obejmują wszystkie przydatne gotowe sekcje, funkcjonalne bloki, piękne elementy i silne wrażenie. oferują wszystkie cele, aby otworzyć stronę internetową z wieloma dostępnymi wariantami.

Możesz budować potężne witryny hostingowe dzięki naszym świetnym tabelom cen i niestandardowym przykładom stron hostingowych. Spójrz na nasz dostosowywany suwak ceny.

Panel tematyczny Hostinza ma ponad 100 opcji do wyboru. Wersje demo nie są tak ograniczone jak inne. Oferujemy 5 wersji, które możesz wypróbować zgodnie z własnymi życzeniami.

Oczywiście witryna hostingowa nie może istnieć bez tabel cen, a my oferujemy doskonały styl tabeli cen dla tabeli dzielonego hostingu VPS Slider Hosting, którą możesz później dostosować. Nasze szablony stron serwisowych można streścić jednym słowem: różnorodne. Możesz przekonać się o pokazie na żywo.

Hostinza to produkt opracowany profesjonalnie dla witryn hostingowych, biznesowych, korporacyjnych, ogólnego przeznaczenia i sprzedaży domen. W Hostinza możesz zobaczyć różne układy stron dla hostingu VPS, hostingu dzielonego i hostingu dedykowanego.

Sprawdź nasze dokumentacja

\

Don`t copy text!