Fame – Usługi technologi cyfrowej

Zobacz DemoKup za $49

W pełni kompatybilny z:
WordPress 5.2.x
woocommerce 3.8.x
Elementor Page Builder 2.7.x

Fame to kreatywny i zaawansowany technologicznie motyw WordPress dla projektów inżynierii cyfrowej oraz agencji usługowych i startupów. Imponująca kolekcja układów najlepszych praktyk pomoże Ci zapewnić klientom kompleksowe rozwiązanie do obsługi multimediów cyfrowych. Specjalny projekt do optymalizacji cyfrowej widoczności nowoczesnych stron internetowych w Twojej firmie. Spraw, aby Twoja strona z technologiami cyfrowymi była niezwykła dzięki nieograniczonym możliwościom odwiedzin i uzyskaj znacznie większy zysk niż się spodziewasz.


Funkcje motywu sławy


Opcje dla tematu sławy i Visual Composer


cechy fame


Wsparcie sławy

Idealne strony główne

Wydajniej prezentuj swoje informacje dzięki inspirującej kolekcji stron domowych z dokładnością do pikseli.

Instalacja jednym kliknięciem

Odkryj niezliczone możliwości swojej wyjątkowej, olśniewającej witryny korporacyjnej za pomocą jednego kliknięcia.

Zbuduj swoją witrynę z Elementor

Dzięki ELEMENTOR możesz łatwo rozpocząć tworzenie korporacyjnej strony internetowej.

Elastyczny z WooCommerce

Możesz eksplorować swoje produkty ślubne za pomocą tych układów stron sklepu. Które dokładnie zaprojektowane, aby zapewnić informacje
w uroczy sposób o swoich produktach.

wnętrzności

Popraw swoje informacje o ślubie dzięki tym doskonałym gotowym układom wnętrz.

Przytulność tematu

Nasz motyw jest całkowicie wygodny dzięki najbardziej przyjaznym dla użytkownika wtyczkom, które umieszczają Twoją stronę weselną w centrum uwagi.

Wydarzenia i portfolio

Wydarzenia i portfolio mogą być gorączkowe. Dlatego oferujemy atrakcyjne układy, aby w kreatywny sposób zaprezentować Twoje wydarzenie i portfolio.

W pełni responsywny

Jeśli masz tę witrynę z wieloma wersjami demonstracyjnymi, możesz dostosować ją do dowolnego rodzaju urządzenia i wygodnie z nim pracować, w zależności od jego wielkości.

Miłe zakupy

Prosta i wygodna firma do sprzedaży cennych produktów. Staramy się ustawić wiele komponentów, aby Twoja witryna była lepsza i bardziej funkcjonalna dzięki Woo-Commerce.

Responsive & Retina Ready

The Fame to w 100% idealny i przyjazny dla urządzenia motyw. Każdy przedmiot został starannie wykonany, aby pasował do dowolnego urządzenia.

Prezentowane przez WooCommerce z elastyczną opcją

Dzięki WooCommerce, oszałamiający i angażujący motyw ma solidne podstawy, które dodają wartości Twojemu biznesowi e-commerce.

Strona: biznes

Oszałamiające opcje projektowania blogów

Dzięki wszechstronnym i pięknym opcjom projektowania blogów możesz sprawić, by najbardziej podziwiane układy blogów były jeszcze bardziej stylowe i wygodne.

Zaawansowane opcje projektowania

Jeśli chodzi o personalizowanie opcji tematów, Fame ułatwia przeprowadzanie skomplikowanych aktualizacji bez potrzeby wprowadzania wiersza kodu. Wszystkie funkcje, które chcesz zaktualizować – typografia, nagłówki, stopki, wypełnienia i kolory czcionek – są kontrolowane w czasie rzeczywistym za pomocą panelu Motywy WYSIWYG.

Elementor Page Builder

Zintegrowany z najczęściej używaną łatwą w użyciu i interaktywną wtyczką do tworzenia elementów Elementor dla łatwego użycia.

Nieograniczone kolory w Live Customizer

Motyw Sławy jest dobrze zorganizowany w polu kolorów. Możesz zmienić kolory każdej części w podglądzie na żywo w personalizatorze. Możesz więc zobaczyć te zmiany w locie.

Dostępnych jest wiele skrótów

Nasz motyw jest zintegrowany z najbardziej przyjaznym dla użytkownika elementem lub wtyczką do tworzenia stron. Każdy shortcode ma dobrze zorganizowane i przyjazne dla użytkownika pola.

Formularz kontaktowy 7

Wykorzystanie mocy standardowej w branży wtyczki do tworzenia formularzy internetowych – Contact Form 7 – i połączenie ich z prostotą Fame ma sens. Utwórz dowolny kształt i zapewnij, że wszystkie funkcje są kompatybilne.

woocommerce

WooCommerce to potężna i rozszerzalna wtyczka e-commerce, która pozwala sprzedawać wszystko.

Integracja MailChimp

Włączając MailChimp, możesz zintegrować działania marketingowe, generowanie potencjalnych klientów i strony docelowe w jednym zunifikowanym pakiecie. Sława bez problemu zajmuje się całym wyświetlaczem i integracją. Wszystko, co musisz zrobić, to aktywować wtyczkę, wprowadzić informacje o koncie i rozpocząć przeszukiwanie danych.

Zoptymalizowany pod kątem SEO

Fame Theme doskonale obsługuje algorytmy wyszukiwarek. SEO jest najważniejszą częścią udanego biznesu. Wyszukiwania organiczne trwają tylko tak długo, jak to możliwe.

Czcionki Google i przesyłaj niestandardowe czcionki premium

Wybierz spośród całej biblioteki czcionek Google ponad 790 przyciągających wzrok czcionek lub prześlij własne czcionki i utwórz czcionkę Nirvana. Dzięki Google Maps Dzięki funkcji Sława i głębokiej integracji z interfejsem API Map Google, możesz wyrazić swoje karty za pomocą wielu opcji stylu, aby zmienić swoją witrynę.

Zaawansowana typografia

Temat sławy ma zaawansowane ustawienia typografii, które są dostępne w panelu Opcje tematów. Możesz łatwo dostosowywać style czcionek, wysokości linii i wszystko, co chcesz dodać właściwości CSS.

Mapa Google

Nasz motyw dodaje więcej funkcji do interfejsu API Map Google do wyglądu i działania Map Google. Teraz możesz zobaczyć wiele opcji stylu w obszarze mapy Google.

FontAwesome & Line Icons.

Symbole mogą powiedzieć tyle graficznie, że jest to piękne wyrażenie bez słów. Dzięki Fame będziesz mieć pełne biblioteki czcionek FontAwesome i Line Icon, aby być na bieżąco z najnowszymi projektami.

Dzieci motyw

Jeśli nie znasz tematów potomnych, po prostu powielają cały temat, ale nie muszą być aktualizowane. Zamiast tego korzystasz z instalacji nadrzędnej / podrzędnej i zawsze aktualizujesz tylko temat nadrzędny. Jeśli więc zaktualizujesz, nie stracisz żadnych niestandardowych plików CSS ani zmian. Huzzah!

Kompatybilny z przeglądarką

Motyw chwały gwarantuje, że każdy odwiedzający doświadczy tego samego we wszystkich przeglądarkach. Obsługujemy kompatybilność przeglądarek z platformami i urządzeniami z różnymi systemami operacyjnymi.

Aktualizacje przez całe życie

Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi łatkami i aktualizacjami WordPress. Współpracujemy z naszą społecznością klientów, aby zbierać opinie i regularnie je aktualizować.

 

Zobacz DemoKup za $49

źródło: Themeforest

Don`t copy text!