Chaoz – Kreatywne portfolio

Zobacz DemoKup za $29

Chaoz Kreatywne portfolio – idealny motyw WordPress do tworzenia nowych stron internetowych dla agencji i firm typu start-up z naciskiem na usługi cyfrowe. Jest w 100% responsywny i wygląda oszałamiająco na wszystkich typach ekranów i urządzeń. Możesz użyć Chaoz, aby lepiej prezentować i promować swoje produkty dla początkujących, agencyjnych i cyfrowych. Użytkownicy pokochają Twoją witrynę, ponieważ oferuje wyjątkowe wrażenia użytkownika (UX), przejrzysty, nowoczesny i piękny design. Chaoz jest również dostarczany z WooCommerce, dzięki czemu możesz teraz stworzyć stronę internetową e-commerce z tym motywem lub zintegrować e-commerce z witryną agencji.


podgląd 1


Podgląd 2


Podgląd 3


preview 4


Podgląd 5


Podgląd 6


Podgląd 7


preview 8


Podgląd 9


Podgląd-10


Podgląd-11

Funkcje motywu:

 • Czysty i nowoczesny design
 • W pakiecie przeciągnij i upuść Elementor
 • Import zawartości demonstracyjnej jednym kliknięciem
 • Praktyczny i praktyczny panel administracyjny (oparty na frameworku Redux)
 • Profesjonalne gotowe układy strony
 • Świetne animacje CSS3
 • Obsługa motywów podrzędnych
 • Kod, który został stworzony przy użyciu najlepszych praktyk SEO (Search Engine Optimization)
 • Pełna zgodność z formularzem kontaktowym 7
 • 04 Nowoczesne i unikalne dema
 • W pełni adresowalny dla wszystkich popularnych urządzeń
 • Łatwy do dostosowania
 • Ponad 800 czcionek Google
 • Na podstawie systemu siatki Twitter Bootstrap (1170px)
 • Zintegrowany Mailchimp
 • Darmowe ikony czcionek
 • Plik XML z zawartością demonstracyjną
 • Przyjazne i elastyczne wsparcie

Funkcje tematyczne

7 Starannie zaprojektowane, unikalne dema

Chaoz zawiera 7 pięknych i starannie wykonanych wersji demonstracyjnych. Teraz możesz założyć nową stronę internetową z dowolnym z tych pokazów. Ponadto możesz błyskawicznie grać skrótami i tworzyć własne demo.

Ponad 90 niestandardowych skrótów

Dzięki licznym skrótom upraszczającym przepływ pracy Chaoz ma na celu uproszczenie tworzenia witryn. Dodaj nowe elementy z ponad 90 nowych elementów treści, dostosuj ich wygląd i zobacz, jak zmiany zaczną obowiązywać natychmiast. Przeciągnij i upuść zawartość i ułóż ją tak, aby można było stworzyć prawie każdy możliwy do wyobrażenia układ.

Obsługa wszystkich popularnych przeglądarek

Motyw Chaoz obsługuje wszystkie popularne przeglądarki i zachowuje się identycznie w Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i Internet Explorer.

W pełni responsywny

Zbudowany z Bootstrap 3 i kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, takimi jak iPhone i iPad. 12-kolumnowa siatka dla głównej zawartości sprawia, że ​​cały szablon jest bardzo elastyczny dla różnych typów danych i treści.

Łatwa adaptacja

Każde demo utworzone za pomocą Chaoz będzie wyglądać inaczej. Bez umiejętności programowania możesz tworzyć niesamowite strony internetowe, w których możesz łatwo wprowadzać zmiany w przycisku opcji.

animacje CSS3

Od ładowania animacji, przełączania i okien modalnych, po płynną nawigację z przewijaniem, Chaoz oferuje odwiedzającym czyste, wspaniałe wrażenia.

Zaprojektowany z myślą o wydajności

Kod jest pełen imponujących funkcji i jest zawsze zoptymalizowany pod kątem optymalnej wydajności we wszystkich środowiskach.

W 100% do przetłumaczenia i kompatybilny z WPML

Chaoz jest w pełni zgodny z WPML, a także zawiera pliki PO i MO, które ułatwiają tłumaczenie tematu. Sprawdź tutaj

Pełna obsługa RTL

Czy chcesz stworzyć swoją stronę w tekstach od prawej do lewej? Omówiliśmy to! Włączyliśmy pełną kompatybilność RTL z niektórymi demonstracjami w języku arabskim.

Bogata typografia

Czcionki Google to jedno z najbardziej wszechstronnych źródeł bezpłatnych czcionek internetowych. Dzięki ponad 800 wysokiej jakości czcionkom możesz dostosować swoją stronę internetową do dowolnego stylu i stylu.

instalacja demonstracyjna jednym kliknięciem

Najszybszy sposób na zaimportowanie naszej zawartości demo. Importer motywów udostępnia wszystkie strony i posty Chaoz, przykładowe suwaki, widżety, opcje tematów, dedykowane strony i wiele innych.

import XML demo

Jeśli chcesz pominąć import wersji demo za jednym kliknięciem i ręcznie zaimportować wersje demo, dodaliśmy pliki XML wszystkich wersji demo. (Motyw> inc> dema)

Zgodność z formularzem kontaktowym 7

Motyw zapewnia obsługę najpopularniejszych kontaktów z wtyczek dostępnych w repozytorium WordPress. Formularz kontaktowy 7.

Przewiń paralaksę

CSS Buttery Smooth Parallax Scrolling. Za pomocą Chaoz możesz ustawić tła paralaksy dla każdej sekcji strony.

Testowany w wielu witrynach

Motyw Chaoz został przetestowany w wielu konfiguracjach obejmujących wiele witryn. Wszystko działa dobrze w Twojej sieci lokalizacji.

Już wkrótce

Łatwo zaimportuj szablon „Wkrótce” i dostosuj go za pomocą własnych obrazów i predefiniowanych elementów projektu.

Niestandardowe opcje motywu

Wdrożyliśmy słynną platformę Redux, która pozwala łatwo wprowadzać zmiany w motywie.

Zawiera motyw dla dzieci

Główny folder pobierania Chaoz zawiera temat potomny. Dzięki potomnemu projektowi WordPress możesz zastosować niestandardowe zmiany kodu w swojej witrynie. Użycie motywu podrzędnego gwarantuje, że Twoje dostosowania nie zostaną zastąpione, nawet jeśli zaktualizujesz projekt nadrzędny.

Płynna obsługa

Chaoz został zoptymalizowany, aby zapewnić odwiedzającym jak najlepsze wrażenia z UX / UI.

Czysto zakodowane

Kod tematu jest dobrze zorganizowany, przejrzysty i zwięzły.

Profesjonalne i szybkie wsparcie

Nasz zespół wsparcia nie może się doczekać, aby Ci pomóc. Po prostu wyślij bilet na nasze forum wsparcia, a jeden z naszych wysoce profesjonalnych i wyszkolonych konsultantów wsparcia będzie tam, aby Ci pomóc.

Dożywotnie bezpłatne aktualizacje

Tak, dzięki Chaoz otrzymujesz dożywotnie bezpłatne aktualizacje. Aktualizacje mogą obejmować różne poprawki motywu, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń.

Zobacz DemoKup za $29

źródło: Themeforest

Don`t copy text!