Zapoznaj się z najnowszymi nowinkami informacjami z Bloga LH.pl na temat WordPress-a i nie tylko:

 • Chrome oznaczy Twoją stronę, jeśli wczytuje się ona za wolno
  by Błażej Starosta on 12 listopada 2019 at 13:55

  Artykuł Chrome oznaczy Twoją stronę, jeśli wczytuje się ona za wolno pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Dbasz o to, aby Twoja strona ładowała się szybko? Jeśli nie, to pora zacząć. Google planuje dodanie do przeglądarki Chrome funkcji, która w odpowiedni sposób oznaczy strony, które ładują się zbyt wolno. Jak się ustrzec przed napiętnowaniem przez Google? W naszych artykułach i poradach wielokrotnie zwracamy uwagę na to, jak istotna jest prędkość ładowania strony. Wpływa ona na to, czy ktoś zdecyduje się kupić coś w Twoim sklepie, na zadowolenie z korzystania ze strony, a także na ocenę witryny w oczach Google. Ten ostatni element wkrótce może mieć jeszcze większe znaczenie, niż do tej pory. Wszystko przez zmiany, jakie Google… Artykuł Chrome oznaczy Twoją stronę, jeśli wczytuje się ona za wolno pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Domena .eu – promuj swoją firmę w całej Europie
  by Aneta Rutkowska on 31 października 2019 at 14:06

  Artykuł Domena .eu – promuj swoją firmę w całej Europie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Polska jest w czołówce krajów, które najchętniej sięgają po domenę europejską. Artykuł Domena .eu – promuj swoją firmę w całej Europie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Duży ruch na hostingu współdzielonym – czy to możliwe?
  by Aneta Rutkowska on 29 października 2019 at 09:29

  Artykuł Duży ruch na hostingu współdzielonym – czy to możliwe? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Jaki ruch wytrzyma serwer współdzielony i jak przygotować na niego stronę? Artykuł Duży ruch na hostingu współdzielonym – czy to możliwe? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji?
  by Błażej Starosta on 11 października 2019 at 08:54

  Artykuł WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Zobacz, jak przekonwertować zdjęcia na WebP i wyświetlać je w WordPressie. Artykuł WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy?
  by Aneta Rutkowska on 25 września 2019 at 12:19

  Artykuł Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Wiecie, że istnieją alternatywy dla WordPressa? Czasem warto z nich skorzystać. Artykuł Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie
  by Aneta Rutkowska on 11 września 2019 at 12:13

  Artykuł Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Nie będę ukrywać, nie jestem fanką instalowania dodatkowych wtyczek do galerii w WordPressie. Nierzadko powodują one trudności przy migracji strony na inny serwer. Regularnym problemem niektórych dodatków są także niestandardowe formaty, które powodują, że po zmianie wtyczki wszystkie zdjęcia trzeba wgrywać na nowo. Wtyczka do galerii to także… kolejny plugin w WordPressie (kolejny dodatkowy kod), który może być podatny na infekcje. W jednej z popularnych wtyczek do galerii – Photo Gallery by 10Web wykryto własnie podatności, przez które strony wykorzystujące ten dodatek mogły zostać zainfekowane. Luki we wtyczce Photo Gallery by 10Web Mamy do czynienia z metodą ataku SQL Injection wykorzystującą lukę w zabezpieczeniach wtyczki Photo… Artykuł Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego
  by Błażej Starosta on 9 września 2019 at 11:35

  Artykuł Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. O czym warto pamiętać wybierając hosting dla strony gabinetu stomatologicznego? Artykuł Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Własna strona vs konto w social media
  by Aneta Rutkowska on 6 września 2019 at 11:27

  Artykuł Własna strona vs konto w social media pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Czy profil w social mediach może zastąpić własną stronę WWW? Czy możemy zaufać portalom społecznościowym? Artykuł Własna strona vs konto w social media pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • 10 błędów które popełniasz w WordPressie
  by Aneta Rutkowska on 14 sierpnia 2019 at 11:13

  Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Sprawdź, czy i Ty popełniasz te błędy w WordPressie. Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera?
  by Błażej Starosta on 8 sierpnia 2019 at 14:44

  Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Już niedługo pojawi się PHP 7.4. Kiedy dokładnie można spodziewać się premiery nowej wersji i co nowego ona wprowadza? Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

Don`t copy text!