Zapoznaj się z najnowszymi nowinkami informacjami z Bloga LH.pl na temat WordPress-a i nie tylko:

 • 10 błędów które popełniasz w WordPressie
  by Aneta Rutkowska on 14 sierpnia 2019 at 12:01

  Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Poznajcie 10 błędów popełnianych przez właścicieli stron na WordPressie i sprawdźcie, czy Wy także macie je na swoich kontach. WordPress to najpopularniejsze narzędzie do budowania stron internetowych. Społeczność WordPressa zwiększa się każdego dnia, co obserwujemy chociażby dodając nowych członków do naszej Facebookowej grupy WordPress dla początkujących. Próg wejścia jest dość niski. Własna domena, pakiet hostingowy, […] Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera?
  by Błażej Starosta on 8 sierpnia 2019 at 09:36

  Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Już niedługo pojawi się PHP 7.4. Kiedy dokładnie można spodziewać się premiery nowej wersji i co nowego ona wprowadza? Przyglądamy się nowościom i sprawdzamy, dlaczego warto korzystać z najnowszej wersji PHP. PHP jest językiem programowania, w którym stworzone są najpopularniejsze skrypty i systemy CMS na świecie, chociażby WordPress, PrestaShop czy Joomla. Aktualnie najnowszą wersją jest […] Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć?
  by Anna Zalewska on 18 lipca 2019 at 13:26

  Artykuł Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Słyszałeś, że pozycjonowanie to złożone działanie, które może realizować tylko profesjonalista? To tylko częściowo prawda. Zobacz, co możesz zrobić samodzielnie, bez dużej wiedzy, jeśli nie możesz jeszcze pozwolić sobie na wsparcie profesjonalnej agencji SEO. Czy warto samemu pozycjonować stronę? Efektywność pozycjonowania, rozumiana jako wzrost sprzedaży, zależy od wielu czynników. Pomijając czynniki zewnętrzne takie jak: zmiany […] Artykuł Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie
  by Błażej Starosta on 11 lipca 2019 at 11:00

  Artykuł Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Spotkaliście się z tym, że Wasi czytelnicy umieszczali komentarze wraz z linkami do swoich stron? Nie zawsze jest to dobre. Ktoś może chcieć w ten sposób wypozycjonować swoją stronę i nagminnie zasypuje innych odnośnikami. Co więcej, linki z komentarzy mogą negatywnie wpływać na Twój wizerunek. Warto rozważyć wdrożenie funkcji, która pozwoli automatycznie usuwać hiperłącza w […] Artykuł Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress
  by Błażej Starosta on 21 czerwca 2019 at 14:17

  Artykuł Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Korzystasz z formularza kontaktowego stworzonego przez wtyczkę Contact Form 7 w swoim WordPressie, ale otrzymujesz SPAM? Zobacz, jak zabezpieczyć formularz kontaktowy za pomocą reCaptcha v3 we wtyczce Contact Form 7. Formularz kontaktowy na stronie jest przydatny, gdy chcemy dać użytkownikom możliwość szybkiego wysłania wiadomości lub zapytania na temat np. oferty. Do tej pory najczęściej wybieraną […] Artykuł Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Gutenberg – jak ułatwić sobie pracę w nowym edytorze WordPressa
  by Aneta Rutkowska on 18 czerwca 2019 at 10:01

  Artykuł Gutenberg – jak ułatwić sobie pracę w nowym edytorze WordPressa pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Mamy już czerwiec, czyli minęło 6 miesięcy od aktualizacji WordPressa do wersji 5.0. Wraz z aktualizacją powitaliśmy także nowy edytor wizualny Gutenberg. Na samym początku apelowaliśmy by zachować umiarkowany entuzjazm przy aktualizacji, bo nie wszystkie wtyczki od razu były gotowe na rewolucję. Po upływie 6 miesięcy możemy już z pewnością stwierdzić, że aktualizować warto. Jeżeli […] Artykuł Gutenberg – jak ułatwić sobie pracę w nowym edytorze WordPressa pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak dodać reCaptcha do PrestaShop 1.7 oraz 1.6
  by Błażej Starosta on 3 czerwca 2019 at 10:24

  Artykuł Jak dodać reCaptcha do PrestaShop 1.7 oraz 1.6 pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Chcesz zabezpieczyć formularz kontaktowy oraz formularz rejestracji w PrestaShop 1.6 lub 1.7 przez SPAMem oraz botami? Najprostszym sposobem jest dodanie weryfikacji przez reCaptcha. Jak to zrobić bez płatnych modułów? Formularz kontaktowy w PrestaShop jest bardzo podatny na SPAM. Boty automatycznie skanują sklepy na PrestaShop i wykorzystują formularz kontaktowy do wysyłania niechcianych wiadomości. Wszystko dlatego, że […] Artykuł Jak dodać reCaptcha do PrestaShop 1.7 oraz 1.6 pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Struktura katalogów na serwerze – jak odnaleźć się w gąszczu plików?
  by Krzysztof Łuczak on 31 maja 2019 at 08:50

  Artykuł Struktura katalogów na serwerze – jak odnaleźć się w gąszczu plików? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Każda firma hostingowa ma swoją wizję struktury katalogów. My jesteśmy elastyczni i wybór zostawiamy klientom, aczkolwiek mamy kilka propozycji, które warto poznać. Ich wdrożenie nie jest trudne, a znacznie ułatwia odnalezienie się w gąszczu plików. Zdarzyło Wam się kiedyś zalogować na swój serwer i nie mieliście pojęcia, w którym katalogu znajduje się Wasza strona? Katalogi […] Artykuł Struktura katalogów na serwerze – jak odnaleźć się w gąszczu plików? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak przyspieszyć stronę WWW? Optymalizacja strony od podstaw
  by Aneta Rutkowska on 20 maja 2019 at 10:44

  Artykuł Jak przyspieszyć stronę WWW? Optymalizacja strony od podstaw pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Jak przyspieszyć stronę WWW? To pytanie, które zadaje sobie prawie każdy właściciel strony internetowej. Wolne ładowanie witryny może zniechęcić odwiedzających, zmniejszyć sprzedaż w sklepie, czy też doprowadzić do braku odwiedzin witryny. Ostatnio z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w konferencji Influencer Live Poznań. To największe w Polsce wydarzenie dla twórców internetowych. Obecność na konferencji to już […] Artykuł Jak przyspieszyć stronę WWW? Optymalizacja strony od podstaw pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak usunąć zamówienie w PrestaShop 1.7, 1.6 i starszych
  by Błażej Starosta on 15 maja 2019 at 13:41

  Artykuł Jak usunąć zamówienie w PrestaShop 1.7, 1.6 i starszych pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Zastanawiasz się, jak usunąć zamówienie w PrestaShop 1.6 lub 1.7? PrestaShop domyślnie nie pozwala usuwać zamówień, ale można szybko taką opcję dodać do swojego sklepu. Jak to zrobić? Gdy tworzymy sklep internetowy lub wprowadzamy nowe funkcje do istniejącego sklepu, to z pewnością składamy zamówienia testowe, aby sprawdzić, czy wszystko działa. W pewnym momencie zaczniemy się […] Artykuł Jak usunąć zamówienie w PrestaShop 1.7, 1.6 i starszych pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

Zadzwoń
Don`t copy text!