Zapoznaj się z najnowszymi nowinkami informacjami z Bloga LH.pl na temat WordPress-a i nie tylko:

 • WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji?
  by Błażej Starosta on 11 października 2019 at 12:22

  Artykuł WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Czy testując stronę na PageSpeed Insights otrzymujesz komunikat, aby wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji, takich jak WebP? Jeśli tak, to zobacz, jak konwertować zdjęcia do tego formatu i wykorzystywać go w swoim WordPressie. Na naszej grupie WordPress dla początkujących często pomagamy użytkownikom, którzy mają problemy z optymalizacją swoich stron. Najczęściej spotykaną przyczyną problemów z Artykuł WebP w WordPressie. Jak wyświetlać obrazy w formatach nowej generacji? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy?
  by Aneta Rutkowska on 25 września 2019 at 12:05

  Artykuł Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. WordPress to niewątpliwie najpopularniejsze narzędzie do budowania witryn i często staje się pierwszą odpowiedzią na pytanie: jak zrobić stronę internetową? Jednak nie każda strona potrzebuje WordPressa. Pokażę Wam, że istnieją alternatywy oraz dlaczego dla niektórych zastosowań warto z nich skorzystać. Zanim założysz swoją stronę WWW, zastanów się, jakie chcesz realizować na niej cele. W ustaleniu Artykuł Alternatywy dla WordPressa. Na czym zbudować stronę firmy? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie
  by Aneta Rutkowska on 11 września 2019 at 11:36

  Artykuł Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Nie będę ukrywać, nie jestem fanką instalowania dodatkowych wtyczek do galerii w WordPressie. Nierzadko powodują one trudności przy migracji strony na inny serwer. Regularnym problemem niektórych dodatków są także niestandardowe formaty, które powodują, że po zmianie wtyczki wszystkie zdjęcia trzeba wgrywać na nowo. Wtyczka do galerii to także… kolejny plugin w WordPressie (kolejny dodatkowy kod), Artykuł Luki w popularnej wtyczce do galerii Photo Gallery w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego
  by Błażej Starosta on 9 września 2019 at 12:22

  Artykuł Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Decydując się na stronę internetową gabinetu stomatologicznego należy pomyśleć nie tylko o jej wyglądzie i treści, ale również o tym, w jaki sposób pacjent będzie wchodził z nią w interakcję. Okazuje się, że wpływ ma na to również serwer. O czym warto pamiętać, wybierając hosting dla swojego gabinetu i jaki wpływ ma to na konwersję Artykuł Jak wpływa serwer na konwersję pacjenta na stronie gabinetu stomatologicznego pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Własna strona vs konto w social media
  by Aneta Rutkowska on 6 września 2019 at 08:11

  Artykuł Własna strona vs konto w social media pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Czy konto w social media może mi zastąpić stronę WWW? W ostatnich dniach głośno było o sprawie usunięcia z Facebooka i Instagrama firmowego oraz prywatnego profilu Michała Sadowskiego, właściciela marki Brand24.pl. Czy jest to sytuacja, która może spotkać każdego z nas, czy raczej mamy do czynienia z odosobnionym przypadkiem? Warto podkreślić, że dla samego zainteresowanego Artykuł Własna strona vs konto w social media pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • 10 błędów które popełniasz w WordPressie
  by Aneta Rutkowska on 14 sierpnia 2019 at 12:01

  Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Poznajcie 10 błędów popełnianych przez właścicieli stron na WordPressie i sprawdźcie, czy Wy także macie je na swoich kontach. WordPress to najpopularniejsze narzędzie do budowania stron internetowych. Społeczność WordPressa zwiększa się każdego dnia, co obserwujemy chociażby dodając nowych członków do naszej Facebookowej grupy WordPress dla początkujących. Próg wejścia jest dość niski. Własna domena, pakiet hostingowy, Artykuł 10 błędów które popełniasz w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera?
  by Błażej Starosta on 8 sierpnia 2019 at 09:36

  Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Już niedługo pojawi się PHP 7.4. Kiedy dokładnie można spodziewać się premiery nowej wersji i co nowego ona wprowadza? Przyglądamy się nowościom i sprawdzamy, dlaczego warto korzystać z najnowszej wersji PHP. PHP jest językiem programowania, w którym stworzone są najpopularniejsze skrypty i systemy CMS na świecie, chociażby WordPress, PrestaShop czy Joomla. Aktualnie najnowszą wersją jest Artykuł PHP 7.4 – co nowego i kiedy premiera? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć?
  by Anna Zalewska on 18 lipca 2019 at 13:26

  Artykuł Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Słyszałeś, że pozycjonowanie to złożone działanie, które może realizować tylko profesjonalista? To tylko częściowo prawda. Zobacz, co możesz zrobić samodzielnie, bez dużej wiedzy, jeśli nie możesz jeszcze pozwolić sobie na wsparcie profesjonalnej agencji SEO. Czy warto samemu pozycjonować stronę? Efektywność pozycjonowania, rozumiana jako wzrost sprzedaży, zależy od wielu czynników. Pomijając czynniki zewnętrzne takie jak: zmiany Artykuł Pozycjonowanie dla początkujących. Od czego zacząć? pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie
  by Błażej Starosta on 11 lipca 2019 at 11:00

  Artykuł Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Spotkaliście się z tym, że Wasi czytelnicy umieszczali komentarze wraz z linkami do swoich stron? Nie zawsze jest to dobre. Ktoś może chcieć w ten sposób wypozycjonować swoją stronę i nagminnie zasypuje innych odnośnikami. Co więcej, linki z komentarzy mogą negatywnie wpływać na Twój wizerunek. Warto rozważyć wdrożenie funkcji, która pozwoli automatycznie usuwać hiperłącza w Artykuł Jak usunąć linki z komentarzy w WordPressie pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

 • Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress
  by Błażej Starosta on 21 czerwca 2019 at 14:17

  Artykuł Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress pochodzi z serwisu Blog.LH.pl. Korzystasz z formularza kontaktowego stworzonego przez wtyczkę Contact Form 7 w swoim WordPressie, ale otrzymujesz SPAM? Zobacz, jak zabezpieczyć formularz kontaktowy za pomocą reCaptcha v3 we wtyczce Contact Form 7. Formularz kontaktowy na stronie jest przydatny, gdy chcemy dać użytkownikom możliwość szybkiego wysłania wiadomości lub zapytania na temat np. oferty. Do tej pory najczęściej wybieraną Artykuł Jak dodać reCaptcha do formularza Contact Form 7 w WordPress pochodzi z serwisu Blog.LH.pl.

Don`t copy text!